Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Zestaw Dystrybutora

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Czym jest IBP?

Miedzynarodowy Zestaw Dystrybutora (IBP - International Business Pack) to początek drogi do Twojego osobistego i zawodowego sukcesu. Zestaw zawiera materiały informacyjne na temat biznesu, podstawowe bazowe produkty Herbalife oraz licencje dystrybutorską.

Jak zostać Dystrybutorem Herbalife?

Jak zostać Dystrybutorem HerbalifeNawiązanie współpracy z Herbalife International daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

Podstawowe Korzyści

 • Nie musisz chodzić do biura, żeby pracować
 • Możesz być swoim szefem i pracować w domu
 • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny

Rozpoczęcie biznesu

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.

Co należy zrobić?

Należy zacząć od zakupu Zestawu Startowego ( International Bussines Pack) i podpisać licencję z firmą Herbalife.

Co zawiera Zestaw IBP?

Wewnątrz Międzynarodowego Zestawu IBP (International Business Pack) otrzymujesz 4 sztandarowe suplementy ziołowe Herbalife.

 • Formuła 1 – Koktajl Odżywczy o smaku waniliowym
 • Formuła 2 – Multiwitaminy
 • Błonnik i Zioła
 • Herbatka Thermojetics 50gr

Otrzymujesz również

 • obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania, możliwości podjęcia biznesu w ramach firmy Herbalife
 • Licencję Herbalife dającą prawo do zakupu z rabatem (lub odsprzedaży w momencie podjęcia decyzji o dystrybucji) wszystkich produktów firmy Herbalife w Polsce i ponad 80-ciu krajach świata. Przedmiotowa umowa obowiązuje przez 1 rok o d jej podpisania i jest automatycznie przedłużona po dokonaniu opłaty manipulacyjnej.

 

UWAGA

Od teraz możesz skorzystać uproszczonej wersji rozpoczęcia biznesu z Herbalife wybierając MINI Zestaw IBP, który zawiera nasz sztandarowy produkt Koktajl Odżywczy Formuła 1 oraz wszystkie materiały marketingowe jak w pakiecie standardowym.

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć

 • Jak dokładnie wygląda współpraca?
 • Na jakie zarobki mogę liczyć w Herbalife ?
 • Co należy dokładnie robić ?
 • Czy jest to opłacalny biznes?
 • W jaki sposób portal Moja Figura pomaga swoim Dystrybutorom?
KLIKNIJ - dowiedz się więcej na temat korzyści ze współpracy z Herbalife

Zadzwoń do nas i porozmawiaj bezpośrednio telefonicznie, numery tel. w dziale KONTAKT

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl