Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Thermo Complete Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Czy odczuwasz...

 • częste zmęczenie ze względu na nadwagę?
 • potrzebę dostarczenia dodatkowej energii?
 • brak niezbędnych składników odżywczych w swojej diecie?
 • chęć dokonania zmian w stylu życia by poprawić nawyki żywieniowe?
 • zawodność innych diet?

 

Jeżeli możesz odpowiedzieć TAK na chociaż jedno z powyższych pytań, to Thermo Complete jako część programu kontroli wagi może stanowić rozwiązanie Twoich problemów.

Thermo Complete Herbalifeto dawka energii w pastylkach. Ten rewelacyjny suplement diety tworzą ekstrakty zielonej herbaty, yerba mate, kakaowy, kofeina, witamina C i wiele dobroczynnie działających na organizm ziół. Preparat przeznaczony dla każdego kto potrzebuje poczuć się raźnie i energicznie oraz potrzebuje poprawić (wspomóc) swoją koncentrację.

 

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • Doskonała kompozycja składników rewelacyjnie działających na poprawę samopoczucia i koncentrację.
 • Zawartość witaminy C wpływającej na zmniejszenie objawów zmęczenia.
 • Składniki Thermo Complete Herbalife wpływają na przyśpieszenie metabolizmu, w związku z czym preparat jest również doskonałym suplementem do stosowania podczas odchudzania.

 

Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Gdy opuści Cię dobra forma, a nie masz możliwości wypicia filiżanki kawy lub herbaty, wystarczy że zażyjesz pastylkę Thermo Complete Herbalife. Tym sposobem łatwo i szybko wspomożesz swoją koncentrację i poprawisz swoje samopoczucie bez względu na to, gdzie się znajdujesz.
Tabletki Thermo Complete to doskonały sposób na dodanie sobie energii w dowolnym miejscu i czasie.

 

Jak stosować Herbalife
1 do 2 tabletek dziennie.

 

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife Nie zaleca się zażywania tabletek w godzinach późno-popołudniowych i wieczornych, gdyż kofeina może powodować zaburzenia snu.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl