Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
  • Czym jest dieta Herbalife?
  • Jaki program jest
    dla mnie odpowiedni?
  • Jak stosować suplementy Herbalife?
  • Jak się odżywiać
    po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Program odżywczy

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Program dostarcza niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze  takie jak: łatwo przyswajalne białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik. Doskonale wpływa na wzmocnienie i regenerację organizmu przed i po ćwiczeniach.

Program - oświadczenie

SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy Herbalife

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl odżywczy Herbalife w połączeniu ze zdrową dietą i programem fitness, jest idealnym, zdrowym, zawierającym białko sojowe posiłkiem, który pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Dzięki temu możesz się skoncentrować na działaniu i osiąganiu najlepszych wyników, zapewniając Twojemu organizmowi wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujesz do optymalnego funkcjonowania. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

dostępne smaki: waniliowy, truskawkowy, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe /Smak koktajlu należy określić w komentarzu do zamówienia/

Multiwitaminy Herbalife

Multiwitaminy Herbalife

Codzienne stosowanie tego suplementu dostarcza odpowiedniej ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które zostają zużyte podczas wysiłku fizycznego.

Błonnik i zioła Herbalife

Błonnik i zioła Herbalife

Skład tego suplementu może korzystnie wpłynąć na procesy zachodzące w układzie pokarmowym. Efektem tego może być poprawa wchłanialności w układzie pokarmowym. Każde zdrowe śniadanie powinno zawierać ten błonnik.

Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka Białkowa Herbalife

Odżywka białkowa dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnej serwatki i białka sojowego. Pomaga zbudować zgrabną muskulaturę ciała . Przy zwiększonym zapotrzebowaniu na białko w wyniku dużego obciążenia fizycznego, wskazane jest zastosowanie odżywki wysokobiałkowej. Aby wspomagać przyrost masy mięśni należy spożywać 2-2,5g białka na każdy kilogram masy ciała. Odżywka białkowa to nie tylko wspomaganie przy treningu ale budowanie masy mięśniowej, pomoc przy spalaniu tłuszczu, zwiększenie wydolności organizmu.

 

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl