Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Odżywka Białkowa Herbalife Formuła 3

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Odżywka białkowa Formuła 3 Herbalife to kompozycja białka sojowego i serwatkowego wspomagająca odchudzanie, proces budowania beztłuszczowej masy mięśniowej i korzystnie wpływająca na stan zdrowia układu kostnego.

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • Duża porcja białka w jednej porcji odżywki – 5 gramów.
 • Odżywka Herbalife nie zawiera chemicznych dodatków.
 • Łatwy sposób dożywiania i wzmacniania siły mięśni.
 • Ułatwia kontrolowanie spożywania białek, aby było na właściwym i bezpiecznym poziomie.


Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Białka (proteiny) to podstawowy budulec komórek organizmu i stanowią aż 25% ciała. Proteiny zbudowane są z aminokwasów niezbędnych do prawidłowego rozwoju i utrzymania mięśni. Dzienne zapotrzebowanie organizmu na białko to 1 g białka na 1 kg masy ciała. Białko z soi i z serwatki to tzw. białka kompletne, co oznacza że zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Zażywając Odżywkę Białkową F3 Herbalife zyskujesz pewność, że dostarczasz do organizmu odpowiednią ilość wartościowego białka.


Gwarancja jakości Herbalife

6 gramów odżywki (płaska łyżeczka) dostarcza 5 gramów białka.
Przyjmuj od 1 do 4 porcji dziennie.

Odżywkę Białkową Formuła 3 można wsypać do koktajlu F1 lub innej płynnej potrawy.

Produkt Herbalife wskazany do spożywania zwłaszcza przez osoby:

 • odchudzające się,
 • kontrolujące wagę ciała,
 • dbające o odpowiednią ilość energii oraz
 • uprawiające sporty mające na celu budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.
 
Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl