Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Formuła 2 - Multiwitaminy Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Multiwitamina Herbalife Formuła 2 – Kompleks multiwitaminowy. Zawiera 15 witamin, składniki mineralne, pierwiastki, zioła i flawonoidy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Produkt uzupełniający dietę we wszystkich programach żywieniowych Herbalife, zalecany szczególnie dla osób ciężko pracujących fizycznie oraz osób z niedoborami składników odżywczych.

Szczególowy skład produktu

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • Suplement diety dostarcza witaminy A, B6, B12, kwas foliowy i cynk co doskonale wpływa na odporność organizmu i witalność.
 • Zawarte w suplemencie wapń i fosfor wzmacniają kości i zęby.
 • Suplement uzupełnia w organizmie braki witamin C i E, których znaczenie dla każdej pojedynczej komórki jest ogromne – min. chronią je przed stresem oksydacyjnym.Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Warunkiem utrzymania organizmu w zdrowiu i dobrej kondycji jest zróżnicowana, odpowiednio zbilansowana dieta połączona z odpowiednią dawką ruchu (najlepiej na świeżym powietrzu). Jeśli żyjesz „szybko”, jesteś na diecie, albo nie możesz odpowiednio zbilansować posiłków - kompleks multiwitaminowy FORMUŁA 2 pomoże Ci w osiągnięciu właściwej równowagi.

 

Jak stosować Herbalife

1 tabletka 3 razy dziennie podczas posiłku.
 
Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl