Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Krem odżywczy do ciała

Krem odżywczy do ciała

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Krem odżywczy do ciała zawiera kwasy owocowe, pozyskane z roślin, by poprawić fakturę i koloryt skóry. Zawiera pochodzące z owoców i roślin kwasy, które w połączeniu z innymi specjalnie opracowanymi składnikami, poprawiają wygląd, fakturę i jędrność skóry.

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • zawiera kwasy owocowe, pozyskane z roślin, by poprawić fakturę i koloryt skóry
 • sprawia, że skóra staje się jedwabista, gładka, sprężysta i promienna
 • redukuje objawy cellulitu (pomarańczowa skórka)

 

Nieodpowiednie odżywianie może doprowadzić do gromadzenia się w organizmie toksyn i powstawania objawów tzw. pomarańczowej skórki. Badania dowodzą, że w nowoczesnych społeczeństwach większość kobiet cierpi na tę mało estetyczną dolegliwość, jednak naukowcy opracowali już odpowiednie sposoby walki z pomarańczową skórką, które pozwalają nam nie martwić się nadchodzącym latem.

Wykorzystując najnowocześniejsze badania oraz rozwój technologii produkcji w branży kosmetycznej, specjaliści Herbalife odkryli nową metodę redukcji objawów pomarańczowej skórki. Balsam Złuszczający i Krem Odżywczy do Ciała są proste w użyciu, a w połączeniu ze spożyciem dużej ilości wody, dobrymi nawykami żywieniowymi oraz ćwiczeniami - sprawią, że w krótkim czasie nawet w kostiumie kąpielowym będziesz czuć się i wyglądać wspaniale!

Zawiera pochodzące z owoców i roślin kwasy, które w połączeniu z innymi specjalnie opracowanymi składnikami, poprawiają wygląd, fakturę i jędrność skóry.

 

Najlepsze efekty daje stosowany razem z Balsamem złuszczającym do ciała

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować kosmetyki lub suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl