Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
  • Czym jest dieta Herbalife?
  • Jaki program jest
    dla mnie odpowiedni?
  • Jak stosować suplementy Herbalife?
  • Jak się odżywiać
    po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Program minimalny

Program minimalny

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Lśniące, zdrowe włosy są ozdobą i marzeniem każdego człowieka. Niestety coraz więcej osób ma problemy z utrzymaniem ich w dobrej kondycji. Kłopoty z włosami są najczęściej wynikiem niewłaściwego odżywiania się, niedoboru witamin i składników mineralnych, uwarunkowań genetycznych albo starzenia się. Wypadanie większej ilości włosów może być spowodowane również chorobą. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, zaburzenia na tle neurotycznym.

Program - oświadczenie

 

Jeżeli jednak mamy pewność, że jesteśmy zdrowi, nie przyjmujemy leków mogących osłabiać nasze włosy, wówczas zmiana diety wzbogacona o suplementy Herbalife w połączeniu z dobrymi kosmetykami pielęgnacyjnymi Herbalife powinny przynieść poprawę kondycji włosów. Codzienne dostarczanie organizmowi odpowiednich witamin i składników mineralnych zapewni mu zdrowe funkcjonowanie, a to w efekcie przełoży się na piękno twoich włosów i paznokci.


Produkty aloesowe do pielęgnacji włosów / szampon i odżywka/ opracowane na bazie skoncentrowanego wyciągu z aloesu i substancji nawilżających pomogą przywrócić blask i witalność suchym, zniszczonym włosom .Włosy stają się łatwe do ułożenia poprzez właściwe nawilżenie, a ich wierzchnia warstwa – staje się gładka i dostatecznie mocna, by ochraniać wnętrze przed szkodliwym działaniem środowiska.SKŁAD PROGRAMU

Przedstawiamy poniżej zestaw, który ma zbawienny wpływ na kondycję i wygląd włosów.

Szampon aloesowy Herbalife


Aloesowy szampon wzmacniający

Szampon delikatnie myje i nawilża włosy.. Włosy stają się delikatne i miękkie, odzyskują witalność i blask. Wpływa odżywczo na włosy dopasowując się do ich naturalnych wymogów.

Odżywka nawilżająca do włosów Herbalife


Aloesowa odżywka nawilżająca

Odżywka stanowi wspaniałe uzupełnienie, a także przedłużenie odżywczego działania na włosy produktu, jakim jest Szampon. Odżywka pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia zamykając je wewnątrz włosa.

Multiwitaminy Herbalife

Witaminy i minerały

Pełnią one w organizmie rolę regulacyjną i zapewniają odpowiednie jego funkcjonowanie. Mają ogromny wpływ na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Ich niedobór objawia się wypadaniem włosów, które stają się matowe, łamliwością i rozdwajaniem paznokci oraz zmianami skórnymi.


Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować kosmetyki lub suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl