Konsultacje dietetyczne są pierwszym i bardzo ważnym etapem na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Wypełnij poniższy formularz i czekaj na kontakt telefoniczny. Po dokonaniu analizy danych zamieszczonych w formularzu przedstawimy Ci Twój indywidualny program kontroli wagi w oparciu o suplementy diety Herbalife. Poza tym wskażemy grupy produktów żywnościowych, które należy spożywać oraz te, których trzeba unikać. Następnie szczegółowo ułożymy plan stosowania suplementów i spożywania posiłków w zależności do Twojego codziennego harmonogramu zajęć i obowiązków.

Pamiętaj, że wszystko to, oraz pełną opiekę podczas całego okresu kontroli wagi masz zawsze bezpłatnie u swojego konsultanta Herbalife!

Konsultacje dietetyczne Herbalife

Informacje podstawowe

Mój cel

Interesuje mnie program:

Dodatkowe informacje:

Jak często (tygodniowo) jadasz:

Które z poniższych dolegliwośći dotyczą Ciebie?

Wyrażam zodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach związanych z przekazywaniem informacji na temat kuracji dietetycznych i poprawą zdrowia oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy Wellness Styl i Centrum Wellness, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883). Przysługuje mi również prawo do wglądu, poprawy i kontroli swoich danych osobowych. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie do wglądu, poprawy i kontroli swoich danych osobowych.

Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Więcej

Kosmetyki Herbalife

Produkty Odżywiania Zewnętrznego
są podzielone na linie kosmetyczne:
Skin Activator to produkty
odmładzające i opóźniające działanie
czasu; Nourifusion to podstawowa
pielęgnacja skóry; Radiant C to
produkty rozjaśniające cerę
wzbogacone o witaminę C;
Seria Aloesowa to odżywianie
włosów i ciała.

W Herbalife wiemy, że aby w pełni
cieszyć się zdrowym i aktywnym
życiem oznacza nie tylko to, jak
czujemy się wewnątrz, ale również
jak wyglądamy z zewnątrz. Linia
Herbalife wspiera cerę, włosy i ciało.

Więcej

Energia i Ftness

W Herbalife rozumiemy, że każdy ma różne wymagania energetyczne, niektórzy chcą poprawić kondycję umysłową, aby przetrwać dzień bez wahań energii a inni potrzebują dodatkowej energii,
aby pomóc im
w ćwieczeniach
i sporcie.

Te produkty są
łatwe do każdego
planu dnia, aby
zachować świeżość
i energię.

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
{nocache:a3f91712a5838c12ff95142206300344#1}
Sklep internetowy Shoper.pl