Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Koktajl odżywczy Herbalife w saszetkach

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Formuła 1 Herbalife - koktajl w saszetkach
Niezwykle smaczny, zdrowy, wysokojakościowy posiłek, w którego skład wchodzą idealnie dopasowane proporcje białka pozyskiwanego z ziaren soi i mleka. Ten rewelacyjny koktajl wzbogacony o składniki roślinne i zioła zawiera wszelkie niezbędne dla organizmu człowieka mikroskładniki odżywcze.

 

Szczególowy skład produktu

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • Światowy lider pośród dietetycznych koktajli, całkowicie zastępujących tradycyjne posiłki. Koktajl Herbalife Formuła 1 naprawdę pomaga w osiągnięciu celu, jakim jest trwała utrata wagi. Ty również możesz to osiągnąć!
 • Potwierdzone naukowo zostało to, że regularne – codzienne spożywanie dietetycznych koktajli w zastępstwie zwykłego posiłku (co skutkuje ograniczeniem spożycia kalorii) w połączeniu z aktywnością fizyczną o umiarkowanym stopniu, stanowi doskonały, a przede wszystkim skuteczny sposób kontrolowania prawidłowej wagi ciała.
 • Nie trzeba liczyć kalorii – masz je pod kontrolą, jeden posiłek to zawsze tylko 220 kcal.
 • Koktajle Formuła 1 są doskonałe dla osób pragnących poprzez ćwiczenia fizyczne zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Jedna porcja zawiera aż 18 g białka sojowego i serwatkowego.
 • Wybierając koktajle F1 zyskujesz oprócz zdrowia wygodę. Koktajl jest doskonałą alternatywą dla często wysokokalorycznego i czasochłonnego śniadania, obiadu, czy kolacji.
 • Zawarte w koktajlu białko sojowe dostarcza do organizmu wszelkie niezbędne aminokwasy.
 • Zawiera najważniejsze witaminy i składniki mineralne.
 • Koktajl dostępny jest aż w sześciu różnych smakach.
 • Dostępny jest również koktajl F1 antyalergiczny, odpowiedni dla alergików jak też dla wegetarian gdyż nie zawiera laktozy (składnik pochodzenia zwierzęcego), soi i glutenu.

 

Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Jeśli Twoim celem jest zrzucenie nadwagi i/lub utrzymanie prawidłowej wagi ciała, to najważniejsze jest przestrzeganie właściwej, dobrze zbilansowanej pod względem odżywczym diety. Zastąpienie posiłku koktajlem F1 pomoże Ci kontrolować ilość przyjmowanych kalorii, uzupełni również Twoją dietę w niezbędne dla organizmu witaminy i minerały, jak też węglowodany i białko.

Jak stosować Herbalife
Wymieszaj dwie łyżki stołowe proszku – 26 gramów z 250 ml odtłuszczonego bądź niskotłuszczowego mleka.

 • Jeśli Twoim celem jest kontrola wagi to zastąp koktajlem F1 dwa posiłki dziennie i zjadaj jeden dobrze zbilansowany pod kątem wartości odżywczej normalny posiłek;
 • Jeśli Twoim celem jest zdrowe odżywianie to zastąp koktajlem jeden posiłek dziennie i zjadaj dwa dobrze zbilansowane pod kątem wartości odżywczej normalne posiłki.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

 

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl