Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Formuła 1 - koktajl odżywczy - 2 pack

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Niezwykle smaczny, zdrowy, wysokojakościowy posiłek, w którego skład wchodzą idealnie dopasowane proporcje białka pozyskiwanego z ziaren soi i mleka. Ten rewelacyjny koktajl Herbalife wzbogacony o składniki roślinne i zioła zawiera wszelkie niezbędne dla organizmu człowieka mikroskładniki odżywcze.

Koktajl Formuła 1 - 2 PACK - to wyjątkowa oferta dla wszystkich klientów, którzy zarówno rozpoczynają proces kontroli wagi lub są w jego trakcie. Dwa koktajle mogą stanowić element oferowanych przez nas programów na spadek wagi ciała, przyrost masy mięśniowej jak i programów zdrowego odżywiania.

 • Wszechstronne zastosowanie - zarówno gdy się odchudzasz, jak i wtedy, gdy wychodzisz z diety lub kształtujesz swoje ciało;
 • Prostota przygotowania;
 • Krótki czas przygotowania;
 • Na jego bazie można przygotować inne, równie smaczne i niskokaloryczne posiłki;
 • Zawsze ta sama kaloryczność - 220kcal co zwalnia nas z konieczności wyliczania kalorii;
 • Regularnie spożywany wraz z umiarkowaną aktywnością fizyczną sprawia, że szybko i zdrowo tracisz na wadze i kształtujesz swoje ciało;
 • Dokładnie opracowana formuła pomaga w utracie tkanki tłuszczowej i zastąpieniu jej masą mięśniową;
 • Dostępny w 6 różnych smakach: truskawka, wanilia, czekolada, owoce tropikalne, ciasteczka kremowe, tofi - jabłko i cynamon;
 • Zbilansowany skład;
 • Doskonałe źródło najważniejszych dla organizmu: witamin, minerałów oraz aminokwasów;
 • Idealny dla zabieganych;
 • Ze względu na wysokie wartości odżywcze z powodzeniem można go stosować jako jeden lub kilka z posiłków.


Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Jeśli Twoim celem jest zrzucenie nadwagi i/lub utrzymanie prawidłowej wagi ciała, to najważniejsze jest przestrzeganie właściwej, dobrze zbilansowanej pod względem odżywczym diety. Zastąpienie posiłku koktajlem F1 pomoże Ci kontrolować ilość przyjmowanych kalorii, uzupełni również Twoją dietę w niezbędne dla organizmu witaminy i minerały, jak też węglowodany i białko.

Jak stosować Herbalife

Wymieszaj dwie łyżki stołowe proszku – 26 gramów z 250 ml odtłuszczonego bądź niskotłuszczowego mleka.

 • Jeśli Twoim celem jest kontrola wagi to zastąp koktajlem F1 dwa posiłki dziennie i zjadaj jeden dobrze zbilansowany pod kątem wartości odżywczej normalny posiłek;
 • Jeśli Twoim celem jest zdrowe odżywianie to zastąp koktajlem jeden posiłek dziennie i zjadaj dwa dobrze zbilansowane pod kątem wartości odżywczej normalne posiłki.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl