Kalkulator BMI

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć.

kg
cm


poniżej 20

Taki wynik świadczy o niedowadze, która łączy się z częstszym występowaniem osteoporozy, a u kobiet – poronień i przedwczesnych porodów. Zastosuj wysokoenergetyczną dietę  /program na przytycie/, aby poprawić swoją sylwetkę  i polepszyć stan zdrowia.

BMI (Body Mass Index) - wskaźnik, określający prawidłową masę ciała oraz stan Twojego organizmu (kondycja fizyczna i psychiczna) i podatność na różne schorzenia.


Im wyższy wskaźnik BMI, tym większe zagrożenia dla zdrowia i życia, a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia chorób takich jak:

  • miażdżyca
  • choroba niedokrwienna serca
  • nadciśnienie tętnicze
  • hiperlipidemia
  • cukrzyca typu II
  • zespół zaburzeń oddychania w czasie snu
  • niektóre nowotwory złośliwe

Dzięki BMI określisz czy masz lekką nadwagę czy dużą otyłość, dzięki temu możesz szybciej zareagować odpowiednią dietą i treningiem. Znajomość BMI pomoże Ci kontrolować i korygować wagę ciała, przeciwdziałać otyłości, zachować wagę dla Ciebie optymalną.20-25
Oznacza idealną, prawidłową wagę, która statystycznie oznacza najdłuższe życie i najniższą zapadalność na większość chorób, a szczególnie na nowotwory i choroby układu krążenia. Oznacza to, że nie ma potrzeby zmiany stylu życia, czy odżywiania się. Utrzymaj wagę na odpowiednim poziomie korzystając z naszego programu.

powyżej
25
Oznacza występowanie nadwagi i jest sygnałem alarmowym, że powinniśmy zacząć liczyć kalorie i postarać się ograniczać posiłki. Zastosuj odpowiedni, skuteczny program na odchudzanie i ciesz się nową sylwetką.


powyżej
30
Oznacza występowanie otyłości i wymaga zdecydowanych działań –zastosowania zdrowej diety  i wprowadzenia ćwiczeń, aby stopniowo redukować wagę do wartości prawidłowych. Już dzisiaj zacznij program odchudzający dostosowany do Twoich potrzeb.

powyżej
40
Oznacza bardzo dużą otyłość – zagraża Twojemu życiu i zdrowiu ! Osoby te wymagają szczególnej opieki – specjalistycznej pomocy lekarskiej, drastycznej diety. Skorzystaj z naszych programów kontroli wagi.
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Więcej

Kosmetyki Herbalife

Produkty Odżywiania Zewnętrznego
są podzielone na linie kosmetyczne:
Skin Activator to produkty
odmładzające i opóźniające działanie
czasu; Nourifusion to podstawowa
pielęgnacja skóry; Radiant C to
produkty rozjaśniające cerę
wzbogacone o witaminę C;
Seria Aloesowa to odżywianie
włosów i ciała.

W Herbalife wiemy, że aby w pełni
cieszyć się zdrowym i aktywnym
życiem oznacza nie tylko to, jak
czujemy się wewnątrz, ale również
jak wyglądamy z zewnątrz. Linia
Herbalife wspiera cerę, włosy i ciało.

Więcej

Energia i Ftness

W Herbalife rozumiemy, że każdy ma różne wymagania energetyczne, niektórzy chcą poprawić kondycję umysłową, aby przetrwać dzień bez wahań energii a inni potrzebują dodatkowej energii,
aby pomóc im
w ćwieczeniach
i sporcie.

Te produkty są
łatwe do każdego
planu dnia, aby
zachować świeżość
i energię.

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
{nocache:a3f91712a5838c12ff95142206300344#1}
Sklep internetowy Shoper.pl