Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹHerbatka Rozpuszczalna Herbalife – stały poziom energii przez cały dzień. Herbatka Rozpuszczalna Herbalife to orzeźwiający, pyszny napój oparty na ekstrakcie z zielonej i czarnej herbaty, o minimalnej kaloryczności. Jedna porcja zawiera tylko 5 kalorii. Doskonale smakuje na ciepło i zimno.

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • 1 porcja herbatki to tylko 6 kcal.
 • Duża zawartość kofeiny (85 mg/porcja) która doskonale wpływa na poprawę koncentracji.
 • Doskonały smak zarówno na ciepło jak i na zimno.
 • Zawarty w Herbatce Rozpuszczalnej Herbalife wodny ekstrakt zielonej herbaty posiada wszystkie jej dobroczynne składniki.
 • Napój dostępny w trzech pysznych smakach: oryginalnym, brzoskwiniowym i cytrynowym.
 • Połączenie wybornego smaku czarnej i zielonej herbaty z ekstraktem z hibiskusa i malwy oraz z ziarnami kardamonu, sprawia że napój nie tylko doskonale smakuje, ale również doskonale orzeźwia i odświeża umysł i cały organizm.

 

Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Jeżeli jesteś na diecie Herbalife, kontrolujesz wagę ciała, albo po prostu dbasz o zdrowie, możesz mieć pewność że wybór Rozpuszczalnej Herbatki Herbalife jest trany i produkt będzie Ci sprzyjał.

Ten zdrowy napój da Ci orzeźwienie, energię i radość z delektowania się pysznym, niepowtarzalnym smakiem, dostarczając przy tym minimalną ilość kalorii.

 

Jak stosować Herbalife

Wsyp do 250 ml cieplej lub zimnej wody około 1,7 g (1/2 łyżeczki) herbatki i energicznie zamieszaj.

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife może być spożywana o dowolnej porze dnia w niemal nieograniczonych, ale rozsądnych ilościach – ze względu na zawartość kofeiny.

 

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife Zalecana dawka kofeiny to maksymalnie 500 mg/dzień. Na niektóre osoby jednak już niewielka ilość kofeiny działa silnie pobudzająco i wzbudza uczucie silnego niepokoju, dlatego każdy powinien indywidualnie dobierać jej dawkę dla siebie.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl