Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Herbalife24: Prolong

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Prolong Herbalife – napój proteinowo-węglowodanowy, przeznaczony do picia w trakcie intensywnych, długich treningów. Napój wyróżnia wysoka osmolalność na poziomie 270 – 330 mOsm/kg wody.

 • Prawdziwy zastrzyk energii dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe – 224 kalorie w jednej porcji.
 • Wysoka osmolalność na poziomie 270 – 330 mOsm/kg wody.
 • Zawiera 6,8 g białka serwatkowego, które wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.
 • Zawiera maltodekstryny – postać węglowodanów szybko uzupełniających glikogen mięśniowy.
 • Napój Prolong Herbalife został wzbogacony o witaminy z grupy B (B1, B3, B6, B12), witaminę C, oraz kwas pantotenowy.
 • Ma przyjemny, cytrusowy smak.
 • Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji poprawiających smak.
 

Dla kogo został stworzony ten produkt Herbalife

Napój proteinowo-węglowodanowy Prolong Herbalife polecany jest dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe oraz dla osób ciężko pracujących fizycznie.


Jak stosować Herbalife
Wsypać 60 g (4 płaskie miarki) proszku Prolong Herbalife do 250 ml wody, wstrząsnąć i uzupełnić wodę do objętości 500 ml. Przygotowany napój wypić w przeciągu godziny podczas wykonywania ćwiczeń/pracy.

Jak działa i jak sie stosuje Herbalife24

Zawartość: 15 porcji o smaku cytrusowym

Zdrowy styl życia Herbalife Produkt Prolong Herbalife to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.
Gwarancja niezależnych badań Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Dla Twojego bezpieczeństwa można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl