Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Herbalife24: Formuła 1 Sport

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Formuła 1 Sport Herbalife – suplement diety w postaci proszku do sporządzania regenerującego, wysoko-proteinowego napoju, przeznaczonego do spożycia po zakończeniu treningu siłowego.

 • Doskonały dla osób uprawiających treningi anaerobowe.
 • Zawiera aż 25 g białka wspomagającego budowanie i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej.
 • Zawiera kazeinę i wysokojakościowe białko serwatkowe, dzięki czemu jest doskonałym źródłem cennych aminokwasów.
 • Zawiera żelazo - znaczący pierwiastek w procesie wytwarzania energii, produkcji krwinek czerwonych oraz transporcie tlenu do komórek.
 • Ma przyjemny, waniliowy smak.
 • Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji poprawiających smak.
 

Dla kogo został stworzony ten produkt Herbalife

Suplement Formuła 1 Sport Herbalife zalecany jest osobom:

 • uprawiającym sporty siłowe,
 • budującym beztłuszczową masę mięśniową,
 • uprawiającym Crossfit – po zakończeniu treningu,
 • o wysokim zapotrzebowaniu na białko.

 


Zmieszać 5 plaskich miarek (50 g) z 250 ml wody. Wstrzasnac energicznie. Wypic w ciagu 30 minut po treningach anaerobowych.

 

Jak działa i jak sie stosuje Herbalife24

Zawartość: 20 porcji o smaku waniliowym

Zdrowy styl życia Herbalife Produkt Formuła 1 Sport Herbalife to suplement do stosowania jako element zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, połączonej ze zdrowym stylem życia.
Gwarancja niezależnych badań Firma Herbalife gwarantuje, że każdy produkt z każdej wyprodukowanej partii jest badany przez niezależną agencję pod kątem obecności substancji niedozwolonych. Dla Twojego bezpieczeństwa można prześledzić historię produktu za pomocą podanego na nim numeru partii i sprawdzić go na stronie www.koelnerliste.com

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl