Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

H3O Pro Herbalife - izotoniczny napój regeneracyjny.

H3O Pro Herbalife - izotoniczny napój regeneracyjny.

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

H3O Pro™ Herbalife to napój węglowodanowo-elektrolitowy, którego celem jest nawadnianie organizmu przed, podczas oraz po wysiłku fizycznym, jak też podniesienie poziomu energii i wytrzymałości. Napój H3O Pro™ został opracowany przez ekspertów żywieniowych sportowców.

 

 

H3O Pro™ zapewnia wsparcie antyoksydantów i witamin z grupy B – pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i produkcji energii, co stanowi jego przewagę konkurencyjną nad innymi napojami izotonicznymi dostępnymi obecnie na rynku.

Podstawowe korzyści ze stosowania HerbalifeH3o PRO Herbalife

 • Osmolalność napoju utrzymuje się na idealnym do uprawiania sportu poziomie – 280 – 300 mOsm/kg wody.
 • Niska kaloryczność – jedna porcja to tylko 137 kalorii.
 • Napój dostarcza witamin chroniących przed stresem oksydacyjnym – C i E.
 • Nie zawiera konserwantów, sztucznych słodzików i polepszaczy smaku.

 

Napój izotoniczny zawiera węglowodany, które pomogą zachować energię oraz nawodnienie organizmu poprzez uzupełnianie płynu i cennych elektrolitów (soli), które tracimy wraz z potem, co pomoże uniknąć negatywnych skutków odwodnienia w czasie i po ćwiczeniach.

Nawet umiarkowany wysiłek fizyczny sprawia, że się pocimy i tracimy elektrolity oraz energię. Napój izotoniczny ma podobną zawartość węglowodanów i elektrolitów jak ludzkie ciało, co oznacza, że organizm przyswoi je szybciej niż samą wodę.

Kluczowa różnica między napojem izotonicznym a sportowymi napojami hipotonicznymi lub hipertonicznymi to poziom osmolalności, czyli stężenia, w którym płyn jest wchłaniany.

Stężenie osmolalne 270-330 Mosm/kg w napoju izotonicznym pomaga utrzymać pożądany stopień koncentracji elektrolitów (soli) we krwi. Sama woda ma bardzo niski poziom osmolalności i nie zawiera elektrolitów.

 

Podstawowe korzyści

Jak to działa

Nawodnienie

Pocenie się podczas ćwiczeń powoduje utratę istotnych elektrolitów (lub soli) takich, jak sód, potas, wapń, magnez ichlorki. Uzupełnianie elektrolitów może wspierać szybkie nawadnianie organizmu i pomaga uniknąć negatywnych skutków odwodnienia, jak skurcze mięśni, zmęczenie czy bóle głowy.

Energia - wytrzymałość

Węglowodany dostarczają twojemu organizmowi natychmiastową i długotrwałą energię, aby zapobiec nieoczekiwanym spadkom wydajności – utrzymując Cię na szczycie!

Absorpcja

Uwalniając energię witaminy z grupy B poprawiają absorpcję niezbędnych składników odżywczych co oznacza, że twoje ciało może szybciej reagować na składniki dostarczane w H3O ProTM – tak rośnie Twoja wydajność.

Ochrona

Produkcja tlenu podczas ćwiczeń zwiększa wytwarzanie wolnych rodników, które mogą powodować uszkodzenia komórek. Kluczowe antyoksydanty – witaminy C i E – oraz tokoferole pomagają chronić tkanki organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

 

Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

W trakcie intensywnego wysiłku fizycznego organizm szybko się odwadnia, bardzo wzrasta również zapotrzebowanie organizmu na węglowodany i elektrolity. Zwykłą wodą można jedynie uzupełnić płyny ponieważ nie zawiera ona elektrolitów i węglowodanów, a utrzymanie na odpowiednim poziomie nawodnienia, elektrolitów i energii (węglowodany) w trakcie ćwiczeń ma ogromnie znaczenie zarówno dla osiąganych wyników jak i dla ogólnej, dobrej kondycji organizmu.
Pijąc H3O Pro™ Herbalife przed, podczas i po ćwiczeniach uzupełniasz zarówno płyny, jak i węglowodany i elektrolity, przywracając im właściwą równowagę.

 

czy wiesz

Utrata już tylko 2% płynów podczas intensywnego wysiłku fizycznego, znacząco wpływa na obniżenie osiąganych wyników przez sportowców.

Sportowe napoje izotoniczne uzupełniają płyny i elektrolity, jednocześnie dostarczając energii z węglowodanów – są doskonałe przy sportach wytrzymałościowych, ćwiczeniach kardio i grach zespołowych.

Sportowe napoje hipotoniczne szybko uzupełniają płyny utracone z potem, ale mają niskie stężenie węglowodanów, co niektórzy sportowcy , na przykład gimnastycy, mogą preferować.

Z kolei napoje hipertoniczne zawierają bardzo dużo węglowodanów i są zwykle przyjmowane po ćwiczeniach , by podnieść zapasy glikogenu w mięśniach, na przykład po biegach dystansowych.

Stosowanie H3O można łączyć ze wszystkimi produktami odżywiania podstawowego, jak również odżywką białkową i batonami proteinowymi, które pomagają w odbudowie mięśni i regeneracji po ćwiczeniach.

 

FITNESS

Niezależnie od tego czy wykonujesz ćwiczenia kardio czy aerobowe (jak wioślarstwo czy tenis), twój system naczyniowo-sercowy pracuje, a serce staje się silniejsze. Potrzebujesz węglowodanów dla energii, płynów dla nawodnienia, białka dla naprawy mięśni i regeneracji oraz antyoksydantów, które wspierają obronę komórek przed działaniem wolnych rodników.

Nawodnienie, energia i ochrona, które daje napój izotoniczny H3O ProTM mogą przynieść wiele korzyści podczas ćwiczeń. Potrzeby twojego organizmu zaspokoisz uzupełniając swoją zdrową dietę produktami Odżywiania Podstawowego Herbalife i Batonami Proteinowymi lub Formułą 3 Odżywką Białkową.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Bieganie, pływanie i kolarstwo należą do dyscyplin wytrzymałościowych: wykonywanie wytężonych ćwiczeń przez długi okres. Te aktywności wymagają węglowodanów dla energii, białka dla naprawy mięśni i regeneracji oraz dużej ilości płynów, by zapobiec odwodnieniu.

H3O ProTM może wspierać osiąganie wyjątkowych rezultatów poprzez zapewnienie nawodnienia i energii dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Wesprzyj zdrową, zbilansowaną i urozmaiconą dietę produktami odżywiania Podstawowego Herbalife oraz Batonami Proteinowymi dla regeneracji mięśni po ćwiczeniach.

 

SPORTY ZESPOŁOWE

Futbol, hokej, koszykówka czy siatkówka – którykolwiek sport zespołowy uprawiasz, musisz być pewien, że działasz jak najlepiej, aby wesprzeć rezultaty twojego zespołu – nie możesz zawieść!

Dostarczenie węglowodanów przed meczem może zapewnić początkową energię, podczas gdy H3O ProTM może wspierać utrzymanie podwyższonego poziomu energii i prawidłowego nawodnienia. Po meczu koktajl z Formuły 1 Herbalife z odpowiednio dobraną ilością Formuły 3 Odżywki Białkowej pomaga w regeneracji mięśni.

 

OTRZYMYWANIE TEGO CO NAJLEPSZE Z H3O PRO

Najlepiej sięgaj po napój H3O ProTM w trakcie ćwiczeń, by na bieżąco uzupełniać płyny, elektrolity i antyoksydanty i zachować wysoki poziom energii, co przełoży się na lepsze wyniki. Dzięki H3O ProTM będziesz odpowiednio nawodniony i pełen energii również przed ćwiczeniami.

 

Jak stosować Herbalife

Zalecana porcja to jedna saszetka H3O Pro™ Herbalife na 500 ml wody, na każdą godzinę intensywnego (wyciskającego silne poty) treningu.

Picie zaleca się zarówno profesjonalnym sportowcom jak i amatorom.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl