Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Formuła 1 Express – Baton Odżywczy Herbalife

Formuła 1 Express – Baton Odżywczy Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Baton Formuła 1 Express Herbalife

Herbalife Formuła 1 Express – Baton Herbalife Zdrowy Posiłek posiada takie same wartości odżywcze jak koktajl Herbalife Formuła 1, czy też inny zdrowy, właściwie zbilansowany posiłek.

 

 

Szczególowy skład produktu

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife
 • Baton Zdrowy Posiłek to idealne proporcje składników odżywczych, w skład których wchodzi białko, błonnik, witaminy i składniki mineralne.
 • Nie trzeba liczyć kalorii – masz je pod kontrolą, jeden baton to tylko ok. 207 kcal.
 • Pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową – jeden baton zawiera aż 13 gramów białka!
 • Zawiera dużą porcję błonnika spożywczego – jeden baton ma go aż 8 gramów co odpowiada ok. 30% zalecanej dziennej dawki dla dorosłego człowieka.
 • Jest to odpowiedni posiłek również dla wegetarian.
 • Dostępny w dwóch smakach: czekoladowym oraz czerwonych owoców w jogurcie.
 • Nie zawiera w składzie sztucznych konserwantów.
 • Baton to zdrowy, a przede wszystkim wygodny posiłek dla zabieganych i zapracowanych osób.

 

Jak udało nam się stworzyć koktajl w batonie?

 • ciężka praca!
 • regulacje UE dotyczące produktów zastępujących posiłek.
 • upewnienie się, że baton Formuła 1 Express zawiera proteiny sojowe.
 • upewnienie się, że baton Formuła 1 Express jest dopasowany do wartości odżywczych koktajlu.
 • stworzenie niepowtarzalnego smaku.

I udało nam się!

Baton Formuła 1 Express i koktajl Formuła 1 Herbalife - porównanie

Róznica pomiędzy Batonem Express a koktajlem Formuła 1

 

Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Jeśli Twoim celem jest zrzucenie nadwagi i/lub utrzymanie prawidłowej wagi ciała, to najważniejsze jest przestrzeganie dobrze zbilansowanej pod względem odżywczym diety, co bywa dość trudne bez dostępu do prostych, wygodnych rozwiązań. Zarówno koktajl Formuła 1 jak i Baton Formuła 1 Express pomogą Ci w utrzymaniu niskokalorycznej diety i jednocześnie dostarczą Twojemu organizmowi wszelki niezbędne witaminy, minerały, węglowodany stopniowo uwalniające energię, białko oraz zapewnią uczucie sytości na dłużej.

 

Jak stosować Herbalife

Po prostu – rozpakuj i zjedz rozkoszując się przepysznym smakiem!
Chrupiący baton jest doskonałym zamiennikiem posiłku, kiedy jesteś w ruchu i nie masz możliwości przygotowania koktajlu F1 lun normalnego zbilansowanego posiłku.

 

Zdrowy styl życia

Ten produkt Herbalife jest przeznaczony do stosowania jako część codziennej diety ograniczonej energii oraz z innymi produktami spożywczymi, w połaczeniu z regularnym wysiłkiem fizycznym i zdrowym stylem życia.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

 

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl