Konsultacje dietetyczne - skorzystaj z porady Eksperta Herbalife do odżywiania
 • Czym jest dieta Herbalife?
 • Jaki program jest
  dla mnie odpowiedni?
 • Jak stosować suplementy Herbalife?
 • Jak się odżywiać
  po zakończeniu programu?
Konsultacje
Więcej

Przepisy na koktajle

Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Koktajlem Formuła 1, czy też jesteś już wielbicielem koktajli Herbalife, nasze karty z kuszącymi przepisami z pewnością Cię zainspirują ...

Batony Proteinowe Herbalife

Batony Proteinowe Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny? ODPOWIEDŹ

Batony proteinowe Herbalife

Baton Proteinowy to doskonale zbilansowana przekąska białkowa. 1 batonik to aż 10 gramów białka i tylko 140 kalorii. Smaczne batoniki bogate w białko są niskokalorycznym, a zarazem wysoko odżywczym pokarmem. Zawierają istotne składniki odżywcze, których organizm potrzebuje dla zachowania dobrego zdrowia.
Batony proteinowe stanowią alternatywę posiłku dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia. Stanowią bowiem wygodne, zdrowe, odżywcze pożywienie, które można jeść w ruchu.

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

 • Jeden Baton Proteinowy Herbalife to tylko 140 kalorii.
 • Produkt zawiera aż 10 gramów białka wspomagającego budowę beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększającego metabolizm, tym samym wspomagającego odchudzanie.
 • Doskonałe proporcje białka (10 g) i węglowodanów (15 g).
 • Zawartość w batonach bezcennych dla organizmu witamin z grupy B (B1, B2, B5, B6), witaminy E i kwasu pantotenowego.
 • Dostępne 3 pyszne smaki - czekoladowo-orzechowy, waniliowo-migdałowy oraz cytrynowy.
 • Idealna alternatywa posiłku dla osób prowadzących aktywny tryb życia.


Batony Proteinowe Herbalife są doskonałym wyborem dla osób stosujących programy na odchudzanie, kontroli wagi oraz wszystkich tych, którzy przedkładają zdrowie nad pokusy żywieniowe, gdyż doskonale zaspokajają potrzebę zjedzenia „czegoś słodkiego” bez dostarczania nadmiaru kalorii (tylko 140 kal./szt.).

 

Co oznacza dla Ciebie stosowanie Herbalife

Wybierając Baton Proteinowy Herbalife dostarczasz do organizmu komplet potrzebnych mu aminokwasów i wiele witamin. Poza tym, bez wyrzutów sumienia możesz tym smacznym, niskokalorycznym i zdrowym batonikiem zaspokoić potrzebę na słodką przekąskę.


Jak stosować Herbalife

1 do 2 sztuk dziennie, jako zdrowa przekąska.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Opinie:

Opinie o produkcie (0)

Indeks Masy Ciała

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć

Więcej

Twoja Idealna Waga

to waga jaką powinieneś mieć, aby czuć się z nią zgrabnie, zdrowo i szczęśliwie. Twoja idealna waga to cel, który możesz osiągnąć i utrzymać przez długi czas.

Więcej

Spalanie Kalorii

Dzięki kalkulatorowi w łatwy sposób obliczysz ile kalorii zostaje spalonych przez organizm w zależności od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej bądź codziennej aktywności.

Więcej

Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Za zamówione produkty Herbalife możesz zapłacic przy pomocy płatności elektronicznych
Sklep internetowy Shoper.pl